BİLGİ

Aşağıdaki Instagram Hile Siteleri listesine ücretsiz bir şekilde sitenizi eklemek için TIKLAYIN!

İnstagram Takipçi ve Unfollow Siteleri

Site Adresi Kısa Açıklama Türü Kredi Reklam Site Durumu
insMobil - Instagram Hileleri Günlük 100 Takipçi, 200 Beğeni ve 10 Yorum Hakkı Verilmektedir. Instagram Takipçi Sitesi 300 Atmıyor
takipcihileci.com İnstagram takipçi hilesi ücretsiz, sitemizde takipçi, beğeni,yorum hileleri mevcuttur. Instagram Takipçi Sitesi 200 Atmıyor
TakipciKazansana İnstagram Hile Araçları Instagram Takipçi Sitesi 150 Atmıyor
İntagramtakip instagram takipci Instagram Takipçi Sitesi 150 Atmıyor
Populerist Günlük 100 Takipçi, 50 Beğeni ve 10 Yorum Hakkı Verilmektedir. Instagram Takipçi Sitesi 100 Atmıyor

İnstagram Beğeni Siteleri

Site Adresi Kısa Açıklama Türü Kredi Reklam Site Durumu
instalayk.com InstaLayk Beğeni ve Takipçi Sitesi Instagram Beğeni Sitesi 250 Atmıyor
Takipcikazandim İnstagramda begeni kazanabilirsiniz Instagram Beğeni Sitesi 200 Atmıyor
Organiktakipci Kimseyi takip etmeden ve hesabınız çalınmadan
daha popüler bir instagram hesabına sahip olabilirsiniz.
Instagram Beğeni Sitesi 100 Atmıyor
Beğeni hilesi Güvenilir ve hızlı bir instagram beğeni arttırma sitesidir. Instagram Beğeni Sitesi 100 Atmıyor

Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

instagram takipçi hilesi

Durmak bilmeyen sosyal medyanın belki de en popüler ürünlerinden birisi de instagram’dır. Peki siz de sosyal medyanın en gözde uygulamasın da popüler olmak istemez misiniz? İstiyorum nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsunuz ? Hiç dert etmeyin çünkü biz buradayız. Eğer sizde sabırlı değilseniz ve takipçi sayınınız bir an önce artmasını istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizim sistemimize başvurmak. Biliyoruz ki çoğu genç arkadaşımız istemiştir instagram'da bin küsür takipçisinin olması. Bizde sizlere bu isteğinizi gerçekleştirmek için aracı oluyoruz. Siz şuan bu yazıyı okuyorsunuz ve bu isteği gerçekleştirmeye bir tık daha yakınsınız. Sadece tek bir tık ile size binlerce takipçi kazandırıyoruz. Güncel ve gelişmiş sistemimiz ile size sorunsuz ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Instagram takipçi hilesi ile artık sizin de binlerce takipçinizin olması mümkün. İnstagram'da takipçi arttırmanın size bir den çok faydası olacak. Bunların en başında da fenomenlik geliyor. Ayrıca eğer işlerininiz için instagram kullanıyorsanız daha fazla takipçi kazanmak daha fazla satış ve daha fazla reklam açısından sizin avantajınıza olacaktır. Sistemimizde herhangi bir spam ya da virüs bulunmayıp sistemimiz tamamen güvenilirdir. Ayrıca sistemimiz de sizin profilinize zarar verecek hiçbir şey yoktur. Çoğu genç istemiştir instagram'da bin küsür takipçisinin olması. Ama şuan siz bu yazıyı okuyorsunuz ve bu demek oluyor ki diğer kişilerden bu isteğinizi gerçekleştirmeniz için bir tık öndesiniz. Sistemimiz sizin adınıza asla bir şey paylaşmaz.

Tamamen güvenilir ve Türk üyeler tarafından oluşur. Hiçbir şekilde satın aldığınız takipçi paketimizden size zarar verecek virüsler çıkmaz. İnstagram takipçi kasma ile artık profilinizdeki takipçi sayısınız 4 belki 5 basamaklı sayılara kadar çıkacak. Yapmanız gereken sadece bize güvenip sonrada evde oturup takipçi sayınızın her dakika nasıl arttığını izlemek olacak. Birden çok siteye girmenize gerek yok. Zaten biz size her siteye güvenmenizi önermiyoruz. Çünkü çoğu site bu işi yaparak insanların profil şifresini çalıyor. Biz sizden hiç bir şekilde şifrenizi istemiyoruz. Bizim amacımız sadece sizin hedefinize ulaşmakta küçük bir yardımda bulunmak.

Instagram takipçi kazanma sistemimiz sayesinde sizde bir instagram fenomeni haline geleceksiniz. Kim istemez ki instagramda bin küsür takipçisi olmasını. Biliyoruz ki siz de bunu istiyorsunuz. Gerçi oturduğu yerden hiçbir şey yapmadan takipçisinin artmasını kim istemez ki. Biz diğer Instagram takipçi siteleri gibi yapabiliriz demiyoruz yapacağımızın garantisini veriyoruz ve yapıyoruz. Sosyal medyanın en fenomen uygulamasında işte popüler olmak bir tık kadar kolay. Sizde hiç vaktinizi harcamadan sistemimize başvurun ve başvurduğunuz andan itibaren kazanmaya başlayın. Artık her şey sizin elinize kalmış. Sizde bizlere güvenip instagram'da binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol takipçili ve bol beğenili günleri sunar sizlerin de hemen takipçilerinizi kazanmanız için sizlere sistemimize bekleriz.

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır ?

Dur durak bilmeyen sosyal medyanın belki de en popüler ürünlerinden biriside instagramdır. Peki sizde sosyal medyanın en gözde uygulamasın da en gözde profilin sahibi olmak istemez misiniz? Evet istiyorum ama nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsunuz. Hiç dert etmeyin çünkü bizim sistemimiz size %100 kazanç garantisi sunuyor. Eğer sizde sabırlı değilseniz ve takipçi sayınızın bir an önce artmasını istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizim sistemimize başvurmak. Sadece tek bir tık ile size binlerce takipçi kazandırıyoruz. Güncel ve gelişmiş sistemimiz ile size sorunsuz ve tamamen güvenilir bir hizmet sağlıyoruz. Instagram takipçi hilesi 2017 en güncel şekliyle sizi birer instagram fenomeni yapıyor. Çoğu genç istemiştir instagram'da bin küsür takipçisinin olması. Ama şuan siz bu yazıyı okuyorsunuz ve bu demek oluyor ki diğer kişilerden bu isteğinizi gerçekleştirmeniz için bir tık öndesiniz.

İnstagram'da takipçi arttırmanın size bir den çok faydası olacak. Bunların en başında da popülerlik geliyor. Ayrıca eğer işleriniz için instagram kullanıyorsanız daha fazla takipçi kazanmak firmanızın adına daha fazla satış ve daha fazla kazanç sağlayacaktır. Sistemimizde herhangi bir spam ya da virüs bulunmayıp sistemimiz tamamen güvenilirdir. Ayrıca sistemimiz de sizin profilinize zarar verecek hiçbir şey yoktur. Sistemimiz sizin adınıza asla bir şey paylaşmaz. Tamamen güvenilir ve Türk üyeler tarafından oluşur. Hiçbir şekilde satın aldığınız takipçi paketimizden size zarar verecek virüsler çıkmaz. Ayrıca sizden profil bilgilerini hiç bir şekilde istememekteyiz.

Instagram takipçi arttırma hilesi ile artık profilinizdeki takipçi sayısınız 4 belki 5 basamaklı sayılara kadar çıkacak. Yapmanız gereken sadece bize güvenip sonrada evde oturup takipçi sayınızın her dakika nasıl arttığını izlemek olacak. Sistemimizdeki tek amaç size kazandırmak. Ve bunu gerçekleştirirken de sizin profilinize hiç bir zarar vermiyoruz. Çoğu site genellikle sizlerden profilinizin şifresini sorarken biz asla sizden bilgi istemiyoruz. Yapmanız gereken sadece tek bir tık ile binlerce takipçinizin gelmesini izlemek.

Birden çok siteye girmenize gerek yok. Instagram takipçi çoğaltma hilesi sistemimiz sayesinde sizde bir instagram fenomeni haline geleceksiniz. Kim istemez ki instagramda bin küsür takipçisi olmasını. Biliyoruz ki siz de bunu istiyorsunuz. Gerçi oturduğu yerden hiçbir şey yapmadan takipçisinin artmasını kim istemez ki. Instagram takipçi güvenilir bir hizmet sunarak sizin birer instagram fenomeni haline gelmenizi sağlar. Artık her şey sizin elinize kalmış. Sizde bize güvenip instagram'da binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Hiç durmayın bir an önce sistemimize gelip kazanmaya başlayın. İşte gelişen sosyal medyanın gözde ürünlerinden birinde yani instagramda popüler olmak bu kadar kolay. Sizde bir an önce binlerce takipçiye kavuşmak istiyorsanız sizleri sistemimize bekliyoruz. Sizde güvenin sizde kazanın. Şimdiden hepinize bol takipçili ve bol beğeneli günlerimizi sunar hepinizi sistemimize bekleriz.

Instagram Beğeni Siteleri

Instagram fenomeni olmak ve binlerce takipçiye sahip olmak artık hiç zor değil. Bilindiği üzere insanlar artık sosyal medyada eğlencenin yanı sıra iş de yapmaktadır. Reklam alımı, ürün satışı gibi konularda ise herkes fazla takipçisinin olmasını ister. Bu durumda ise devreye instagram beğeni siteleri girmektedir. Bilindiği üzere takipçinizin fazla olması durumunda eğer etkileşiminiz de aynı yönde arttıysa reklam konusunda bazı kazançlar sağlayabilirsiniz. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram’a giriş yaptığımızda çeşitli reklamlara da denk geliriz. Reklamlar ise genellikle beğenisi ve etkileşim sayısı fazla olan sayfalarda kullanılmaktadır. Sizler de beğenilerinizi arttırabilir, ilerleyen zamanda etkileşimin de yükselmesi ile birlikte reklam satabilirsiniz.

Ayrıca zaman zaman paylaştığınız şeyler yüksek beğenilere sahip olmayabilir. Ancak bu fazla da takılacak bir konu değildir. Çünkü internet üzerinde çok sayıda beğeni arttırma sitesi bulunmaktadır. Ayrıca takipçi, yorum ve görüntülenme arttırma da sıkça kullanılmaktadır. Burada önemli olan kısım ise bu özellikleri kullanırken instagram beğeni güvenli olanları tercih etmelisiniz. Aksi takdirde beğenileri arttırmak isterken çeşitli sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse güvenilir olmayan sitelere kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınız takdirde hesabınız başka insanların eline geçebilmektedir. İnternet üzerinden hesap ve bilgilerin çalınma konusunda en sık yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden mutlaka güvenilir siteleri kullanmaya özen gösterin.

Çıktığı yıldan beridir herkesin beğenisi toplayan Instagram’da yüksek beğeni ve takipçi bulunan bir sayfaya sahip olmak da iyi olacaktır. Çünkü beğeni arttıkça insanlara düşüncelerinizi iletebilir, paylaşımlar ile onu güldürebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi instagram beğeni hilesi 2017 yılında da çok ilgi görmektedir. Kullanıcılar genellikle hileleri kullanarak takipçi ve beğeni sayısını arttırmaktadır. Bunu aşırı derece yapmamanız durumunda her şey doğal olarak görünecektir. Üstelik bunun bir sınırı bulunmamaktadır. Yani tek tuş ile 10 bin, 100 bin hatta 500 bin insana paylaşımınızı beğendirebilirsiniz. Ayrıca ücretli olanları tercih etmeniz durumunda bu rakam daha da üst sıralara çıkacaktır. Bu da sizin popülerliğinizi arttıran başka bir etken.

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır ?

Günümüzün en fenomen sosyal medya adreslerinden instagram'da popüler olmak hiç kolay değil. Çoğu insan instagram'da fazla like almak isteyip fotoğraflarının ve videolarının altına yüzlerce yorum yapılmasını istiyor. Kafanızda soru işaretleri vardır acaba nasıl yapacağım nasıl fotoğrafımın altına yüzlerce beğeni gelecektir diye. Kafanızdan bu soru işaretlerini kaldırın çünkü biz buradayız. İnstagram beğeni hilesi sayesinde artık sizin de fotoğraflarınızın altına yüzlerce beğeni gelebilecek.

Bize güvenebilirsiniz çünkü paketlerimizde herhangi bir virüs ya da spam bulunmamaktadır. Sizi beğenecek kişiler tamamen gerçek ve aktif profiller olacaktır. Eğer sizde sabırlı değilseniz ve fotoğraflarınızın altına anında yüzlerce beğeni gelmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken sistemimize gelip ve fotoğraflarınızın beğeni sayısının artışını izlemek olacaktır. Sistemimiz sizden hiçbir şekilde instagram profilinize ait bilgileri istemeyip tamamen güvenilirdir. Düşünün güzel çıktığınız bir fotoğraf atıyorsunuz ve fotoğrafınızın aldığı beğeni 50'yi bile geçmemiş. Yahut instagram'da ilginizi çeken biri var ve aldığı beğeni sayısı neredeyse sizin beğeni sayınızdan 8-9 kat fazla. İnsan istemeden olsa bir kuşkuya kapılıyor bi onun beğeni sayısına bak bir de benim beğeni sayıma bak diye. Ama sizin bu derdinize son veriyoruz çünkü instagram beğeni kasma sistemimiz sayesinde fotoğraflarınız yüzlerce like alacak.

Yapacağımız işlem sayesinde artık profiliniz sıradan bir instagram profili olmaktan çıkıp popüler ve canlı bir profil haline gelecek. Eğer siz de instagram profilinizin popüler ve canlı bir hale gelmesini istiyorsanız hiç düşünmeden sistemimi güvenli ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca sistemimiz sizin instagram profilinizde sizin adınıza hiçbir paylaşımda bulunmayacaktır. Tek bir tık ile yüzlerce beğeni almak istiyorsanız sistemimize gelip bir instagram fenomeni haline dönüşebilirsiniz. Son dönemin en çok girilen sosyal medya uygulamalarının birinde fenomen olmak tek tık kadar kolay işte. Sistemimize geldiğiniz andan itibaren profilinizde beğeniyi sayısının nasıl arttığını görecek ve profilinizin nasıl canlandığına şahit olacaksınız. İnstagram beğeni arttırma sistemimize güvenirseniz kazanan sadece siz olacaksınız. Şimdiden sizlere bol beğenili bol takipçili ve bol yorumlu günlerimizi sunuyoruz ve sizlere kazanmanızın garantisini veriyoruz.

Instagram İzlenme Özelliği

Facebook şirketi tarafından geliştirilen Instagram, fotoğraf ve paylaşma konusunda ilk sıralarda yer almaktadır. Bilindiği üzere uygulamada çok sayıda özellik bulunmaktadır. Özellikle Facebook şirketi tarafından getirilen peş peşe güncellemeler ile Instagram artık daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Son olarak hikayeler ve izlenme özelliği de yine en beğenilenler arasında yer almaktadır.

Instagram video görüntülenme sayesinde artık kullanıcılar paylaştığı videoyu kaç kişinin izlediğini görebiliyor. Bilindiği üzere önceki versiyonlarda yapılan paylaşımlar hakkında herhangi bir analiz sahibi olunamıyordu. Eskiden sadece beğeni sayıları görülebilirken artık görüntülenme sayıları da paylaşımın altına yerleştirilmiş. Bu özellik sayesinde artık kullanıcılar paylaşımlarının kaç kişi tarafından izlendiğini, kaç beğeni geldiğini ve ne kadar yorum yapıldığını görebiliyorlar. Takipçi ve hesabınızın popülerliğine göre video görüntülenme sayısı değişmektedir. Daha fazla takipçi ve izleyiciye ulaşmak isteyen kullanıcılar ise yeni yöntemler aramaktadır. Bunlardan birisi de instagram video izlenme arttırma özelliğidir. İnternette bu konuda çok sayıda kaynak ve site bulunmaktadır. Ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da internetteki her site güvenilir değildir. Güvenilir siteleri kullanamamanız durumunda kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın çalınma riski vardır. Bu da birçok sorunu beraberinde getirecektir. Bu yüzden yapmanız gereken güvenilir olan siteleri kullanmak olacaktır.

Bilindiği üzere hesabınızın çalınması durumunda çeşitli sorunlar ile uğraşmanız gerekir. İlk olarak Instagram yetkilileri ile görüşmeniz gerekiyor. Ancak Instagram hesabınız çoktan ele geçirildiyse ya da herhangi bir işlem yapıldıysa bazen onların müdahaleleri de yetersiz kalabilmektedir. Bu yüzden hesap güvenliği mutlaka arttırılmalı ve son olarak güncelleme ile birlikte gelen iki adımda doğrulama sistemi kullanılmalıdır.

Gerekli işlemlerin ardından güvenilir bir site bulduysanız, instagram görüntüleme sayısı arttırma işlemine başlayabilirsiniz. Videonuzun linkini kopyaladıktan sonra platformda gerekli olan kısma ekleyebilirsiniz. Daha sonra isteğinize göre görüntülenme sayınız artacaktır. Ancak sosyal medya uzmanları bu işlemin tek seferde toplu halde yapılmasını önermemektedir. Bunun yerine yavaş yavaş ve uzun süreye yayıldığında daha iyi olmaktadır. Aksi takdirde hesabınız takibe düşebilir, askıya alınabilir. Bu da sizin için daha kötü olacaktır.

Instagram Video Görüntülenme Sayısı Arttırma Siteleri

Son dönemde Instagram’a yönelik ilgiler daha da artmaya devam ediyor. Facebook şirketi tarafından geliştirilen Instagram, peş peşe güncellemeler ile herkesin beğenisini üzerine toplamıştı. Instagram görüntüleme sayısı, toplu fotoğraf, hikayeler derken Instagram dünyanın en iyileri arasına girmeye başladı. Bazı kullanıcılar ise Instagram hesaplarında paylaştığı videoya gelen etkileşim sonrası yeni arayışlar içine girmeye başladılar. Sizler de videonuzdaki izleyen sayısının azaldığını mı düşünüyorsunuz; o zaman instagram görüntüleme hilesi platformlarını kullanabilirsiniz. İnternet üzerine Instagram ile ilgili çok sayıda site, uygulama ve özellik bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram hileleri olarak gösterilmektedir. Sizler de resim, video ve hikayelerinizin görünürlüğünü arttırabilirsiniz. Ayrıca yorum, beğeni ve takipçi gibi hizmetleri de internet üzerinden bulmak mümkündür.

Bilindiği üzere eski versiyonlarda videonun ne kadar izlendiği ya da görüntülendiği yazmıyordu. Ancak Instagram yetkilileri yaptıkları son güncelleme ile birlikte artık video görüntülenme sayısını da kullanıcıları ile paylaşıyordu. Ayrıca görüntülenmenin yanı sıra beğeni sayılarını da yine paylaşımın altında görmeniz mümkün. Zaman zaman paylaşımlarınız kullanıcılar tarafından beğenilmeyebilir ya da az görüntülenme alabilir. Bu durumda ise sizlerin yapabileceği birkaç yöntem bulunmaktadır

İlk olarak takibe takip ya da etiket yöntemi ile videonuzun daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu oldukça uzun bir yoldur ve maalesef her zaman işe yaramamaktadır. Çünkü kullanıcıların ilgileri ile aynı paylaşım denk gelmeyebilir. Bu durumda reklam verme seçeneğini deneyebilirsiniz. Ancak bu sefer de yüksek miktarlarda ücretler ödemeniz gerekecek. Üstelik reklama kullanıcıların dönüşü de farklı etkenlerle olmaktadır. Eğer paylaşım kullanıcıların ilgisin çekmediyse o zaman geriye garanti bir yol kalıyor, o da instagram görüntüleme arttırma hilesini kullanmak.

Hile denildiğinde insanlar da, “Hesabım kapanır mı?”, “Hesap bilgilerim çalınır mı?”, “Instagram hesabıma bir şey olur mu?” gibi soruları sormaktadır. Ancak güvenli yerlerden doğru bir şekilde yaptığınız takdirde bu yöntem oldukça doğal ve güvenilirdir. Yapmanız gereken ilk şey internet üzerinden biraz araştırma yaparak güvenli olan siteleri bulmaktır. Daha sonra görüntülenmesinin artmasını istediği paylaşımınızın linkini kopyalayıp siteye yapıştırabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman kullanıcı adı ve şifrenizin istendiği platformlarda bulunmaktadır. Eğer sitenin güvenilir olduğuna eminseniz kullanıcı adı ve şifreniz ile girebilirsiniz. Daha sonra ne kadar görüntülenme ve ne kadar zaman içerisinde gelmesini istediğinizi belirtebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken instagram görüntüleme kasma yaparken aşırıya kaçmamaktır. Belli sayılarda ve belli saatlerde düzenli olarak görüntülenme almanız durumunda herhangi bir sıkıntı oluşmayacaktır.

Ayrıca bu sayede her saat videonuz etkileşim halinde olacaktır. Bu da takipçi sayınızın, beğeni sayınızın ve yorum sayınızın da görüntüleme ile doğru oranda artış göstermesi anlamına gelmektedir. Eğer görüntülenmenin artmasını istiyorsanız, hemen güvenli bir siteye giriş yapabilirsiniz.

Instagram Yorum Arttırma Siteleri

İnternet üzerinde çok sayıda uygulama ve platform bulunmaktadır. Bunun arasında instagram yorum attırma siteleri de yer almaktadır. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olarak gösterilen ve her gün milyonlarca paylaşımın yapıldığı Instagram’da yorum hileleri de bulunmaktadır. Bilindiği üzere Instagram’ın piyasaya sürülmesi ile birlikte beğeni, yorum ve takipçi platformları da artış göstermişti. Sizler de Instagram aleminde fenomen bir hale gelmek istiyorsanız, bu tür platformları kullanabilirsiniz. Paylaştığınız gönderiye yüzlerce yorum gelebilir. Bu sayede gönderinizin etkileşimi artacak, takip sayınız da bu yönde yükselişe geçecektir.

Çeşitli platformlarda instagram yorum hilesi bulunmaktadır. Ancak bunların hepsi güvenli olmayabilir. Çünkü bazı siteler fazla takipçisi olan hesapları ele geçirebilmek için çeşitli yöntemleri denemektedir. Bunlardan birisi de yorum yaptırma hilesidir. Dışardan bakıldığında güvenli olarak görülen bu siteler, hesap bilgilerini girdikten sonra sıkıntılı bir hal alabilmektedir. Bu durumda ise yapmanız gereken tek şey internette güvenli olan yorum attırma sitelerini aramak olacaktır. İlk olarak doğrudan bilgilerinizi talep eden sitelerden uzak durmaya dikkat edin. Ayrıca bilgi çağına girdiğimiz şu dönemde internette güvenilir olan siteler de yayınlanmaktadır. Sizler de ufak bir araştırma ile buna ulaşabilirsiniz.

Instagram’da yorum atma hilesini uygularken aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kademeli olarak yorum yaptırmanız çok daha iyi olacaktır. Takipçinizden fazla binlerce kişinin bir anda paylaşımınıza yorum yapması haliyle Instagram yetkililerinin dikkatini çekecektir. Bu yüzden instagram yorum attırma hilesi kullanırken dikkat edin. Aşırı derece kullanmanız durumunda hesabınız takibe alınabilir, geçici olarak askıya alınabilir ve hatta kalıcı olarak kapatılabilir.

Kademeli bir şekilde yorum yaptırdığınız takdirde de Instagram uygulaması herhangi bir olağandışı durum olarak görmeyecektir. Bu da hesap güvenliğiniz için azami önem taşımaktadır. Hesabınızın bu sebeplerden dolayı kapatılması durumunda Instagram yetkililerinin katı kuralları bulunuyor. Tekrar açmak için çeşitli yolları deneyebilirsiniz. Ancak yetkililerin bu konudaki ısrarcı tavrı hesabınızı kaybetmenize neden olur. Mümkün olduğu kadar bu işi olağan bir durummuş gibi göstermeye çalışın. Ayrıca sürekli farklı pc, telefon ve tabletlerden de girmemeye özen gösterin.

Instagram Hesap Güvenliği ve Güvenli Takipçi Siteleri

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında Instagram yer almaktadır. Bilindiği üzere Instagram, Facebook tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir uygulamadır. Kısa süre içerisinde dünya çapında tanınırlığı artan Instagram, hemen hemen bütün akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarında bulunmaktadır. Her zaman sosyal medyada insanlar takipçi kasmak ve yüksek takipçi listesine sahip olmak istemiştir. Bizler de sizlere instagram güvenli takipçi arttırma konusunda bilgiler vereceğiz. Bilindiği üzere internet üzerinden çok sayıda takipçi sitesi bulunmaktadır. Ancak bunların çoğu sizlerin şifrenizi ya da özel bilgilerinizi ele geçirmek için tasarlanmıştır. İnternet üzerinde güvenli takipçi siteleri de bulunmaktadır. Bu platformları kullanarak güvenli ve kolay bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Ayrıca hizmetler arasında sadece takipçi kasmak da yer almamaktadır. Instagram’dan paylaştığınız her fotoğraf yüksek beğeniler almayabilir. Bu durumda ise yapabileceğiniz birkaç adım bulunmaktadır. Onlardan birisi de instagram güvenli beğeni hilesi bulmak ve uygulamak. Google üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma ile güvenli ve daha önceden denenmiş siteleri bulabilirsiniz. Bu platformlar sayesinde istediğiniz fotoğrafın linkini gerekli kutucuğa yazdıktan sonra istediğiniz kadar beğeni miktarını da yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde binlerce kişinin fotoğrafınızı ya da videonuzu beğendiğini göreceksiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir anda yüksek miktarda beğeni yaptırmamanız. Uygulama bunu sıkıntılı olarak görebilir ve hesabınızı askıya alabilir.

Paylaşımınıza binlerce beğeni geldi. Şimdi de insanlar yorum yapsın, sizleri beğensin, etkileşimler artsın mı istiyorsunuz? Bu imkan da internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Ücretli olarak hizmet veren siteler de güvenlidir ancak internette instagram güvenli yorum hilesi bulunan platformlar bulunmaktadır. Paylaşımınızın linkini o site ile paylaşabilir ya da hesabınız ile direk olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra sizin istediğiniz miktardaki yorum paylaşımınızın altına gelmeye başlayacak. Yine burada dikkat etmeniz gereken kısım beğeniyi ve yorumu abartmamaktır. Aksi takdirde yetkililer şüpheli ya da yapay bir faaliyet olduğunu anlayacak ve hesabınızı askıya alacaktır. Bu durumda hesabınızı geri almanız mümkün olmayabilir.

Beğeni, yorum ve takipçi hileleri derken instagram hesap güvenliği konusundan da bahsetmemiz şart. Eğer internet üzerinden takipçi, beğeni ya da yorum hilesi kullandı iseniz dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle bu hizmetleri kullanmasanız bile mutlaka şifrenizi düzenli olarak değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü cihazınızda bulunan bazı uygulamalar, hizmetler sizin sosyal medya hesap şifrelerinize kolaylıkla erişim sağlayabilir. Bu durumda cihazınıza antivirüs uygulaması yükleyebilir, Instagram’da iki adımlı doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz. Şirket tarafından yeni yayınlanan iki adımlı doğrulama sistemi size yedek olarak 5 kod vermektedir. Ayrıca hesabınıza sizin bilginiz dışında giriş olduğu takdirde iki adımlı doğrulama sistemi devreye girmektedir. Telefonunuza gelecek olan SMS’deki kodun girilmemesi halinde hesabınıza giriş yapılamayacaktır. Bu da hesap güvenliğinizin en üst seviyeye çıkması anlamına geliyor.

Yukarıda anlattığımız güvenli instagram hileleri ile sizler de Instagram platformunda fenomen bir hale gelebilirsiniz. Binlerce insan sizlerin paylaşımını, yorumlarını, resimlerinizi ve videolarınızı görecektir. Bu da bir paylaşım ile yüzlerce, binlerce hatta belki de milyonlarca insana ulaşmanız anlamına gelmektedir. Ancak internet üzerinden beğeni, takipçi ya da yorum hilesi yapacağım derken bilgilerinizin de çalınmamasına özen gösterin. Aksi takdirde bütün paylaşımlarınız, videolarınız, resimleriniz, takipçileriniz ve kişisel bilgileriniz kötü amaçlı insanların eline geçebilmektedir. Son olarak da Instagram yetkililerinin bu konuda çok titiz olduğunu unutmayın. Hile kullanımını aşırı bir şekilde yapmanız durumunda hesabınız kapatılacaktır.

instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi , instagram takipçi , instagram beğeni , instagram takipci , instagram begeni , instagramda takipçi kazan , ücretsiz instagram takipçisi , ücretsiz instagram beğenisi , instagram , instagramda takipçi kazanma siteleri , ücretsiz takipçi siteleri , instagramda fenomen ol , takipçi siteleri , instagram takipçi siteleri , instagram beğeni siteleri , instagram hilesi , begeni hilesi , takipci hilesi